Alexandria danorum

Siden vi har forstått at ingen gjør bruk av linksamlingen vi så møysommelig og kjærlig har akkumulert for dere, vil vi i de kommende ukene trekke frem noen eksempler, slik at dere alle sammen kan angre på deres sjokkerende utakknemmlighet. Vi begynner med [scenariodatabasen Alexandria], som ingen spilleder med en rest av selvrespekt kan være bekjent av å ha oversett. Her finner du blant annet [projekt R’lyeh] som dokumenterer en mengde prisvinnende danske scenarier. Sjekk Morten Greis’ favoritter og fortell hverandre hvor glade dere er for alt arbeidet danskene har gjort for dere [her]. Og lån med det samme et øre til [Stemmen fra Ådalen].

Si hva du syns!

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Stemmen fra ådalen - en blog om rollespil og historie

En blog om rollespil af Morten Greis. Fra Tryggevælde ådal en dyb klang. Elverpigernes dans. Røre i det hvide slør. Disen hyller landskabet. De gamle stammer krogede trolde.

christines rant

This is my speaker’s corner where I can rant about popular culture, geeky and general stuff that amaze or irritate me. Many things do. Irritate me, that is.

Realm of Melpomene

"I reject your reality and substitute my own!"

nordiclarp.org/

Online magazine about Nordic style larp

anyway.

"I reject your reality and substitute my own!"

Nordic Larper

Thoughts on scandinavian style live action roleplaying

Nørwegian Style

Norwegian roleplaying games in English